Aktualności

Grenlandczycy wściekli na polską dziennikarkę

Komentarz do artykułów Ilony Wiśniewskiej o Grenlandii.

20 Kwiecień 2018 Grenlandczycy wściekli na polską dziennikarkę

W końcu książka!

16 maja ukaże się moja książka o Grenlandii.

17 Kwiecień 2018 W końcu książka!

Polowanie zimowe na woła piżmowego

W tym roku polowanie odbędzie się w terminie 11. marca - 8 kwietnia. Terminy polowania są podzielone na polowanie z trzema i czterema noclegami. Jedno z polowań zawiera aż 6 noclegów.

Polowania organizowane są w Kangerlussuaq, małej osady na zachodnm wybrzeżu Grenlandii. Polowanie odbywa się ze skuterów śnieżnych i kładów. polowanie zimowe na wołaPo upolowaniu woła można spróbować polowania na zwierzynę drobną (w cenie - pardwa, lis polarny, zając bielak). W cenie wszystkich polowań wliczona jest również  wycieczka na lądolód. Droższa wersja polowania ma w cenie bardzo popularne wśród polskich myśliwych łowienie ryb na lodzie.

Wszystkie z polowań odbędą się z domku oddalonego ok. 15 km. od Kangerlussuaq. Domek jest świeżo wyremontowany i ma piękny widok na fiord. Transport do domku odbędzię się samochodem - ze względu na dość nieprzewdywalne warunki klimatyczne a przez to sytuacja z lodem jaka panuje na Grenlandii w ostatnim czasie byliśmy zmuszeni do przeniesiania bazy polowań właśnie w to miejsce które nie jest uzależnione od ilości śniegu.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaku.