Aktualności

Nauka grenlandzkiego

Filmiki z lekcjami języka grenlandzkiego

04 Październik 2016 Nauka grenlandzkiego

Po dziewięciu latachna Grenlandii – krótki rachunek sumienia

Ludzie maile piszą - parafrazując słowa przeboju grupy Skaldowie - i pytają jak to jest mieszkać na Grenlandii będą Polakiem, co jest najtrudniejsze a co przyszło łatwiej. I czy mi się tam podoba. Odpowiedź nie zawsze jest prosta ale postaram się to w kilku akapitach wyjaśnić.

01 Czerwiec 2015 Po dziewięciu latachna Grenlandii – krótki rachunek sumienia

Greenland Contact

GreenlandContact to odpowiedż na coraz częstsze zapotrzebowanie polskich firm i turystów na znalezienie wiarygodnego a co najważniejsze polskojęzycznego kontaktu na Grenlandii. GreenlandContact to oferta dla wszystkich którzy potrzebują kogoś ze znajomością grelandzkich realiów i zwyczajów. Przykładem takiej działalności mogą być:

- oferta pomocy dla polskich jachtów odwiedzjacych coraz częściej Grenladię,

- doradztwo i wszelka pomoc dla firm które chcą rozpocząć działalność  lub handel na Grenlandii która często jest niedocenianym rynkiem zbytu,  

- oferta dla Polaków odwiedzających Sisimiut na własną rękę lub przebywających tam służbowo

- partnerzy - polskie firmy i producenci których produkty sprawdziły się na wymagającym grenlandzkim rynku (specalistyczne ubrania, łodzie itp.)

Skontaktuj się z nami jeżeli uważasz żę Twój produkt sprawdziłby się na Grenlandii. Oferujemy m.in. wykonanie sesji zdjęciowych lub filmów w pięknym i surowym grenlandzkim krajobrazie.